Spreekuur ‘Hulp bij websites overheid’

Dingen regelen met de overheid: het gebeurt steeds vaker op de computer, via internet. Heb je een vraag over het aanvragen van zorgtoeslag? Inburgering? Een rijbewijs verlengen? Studiefinanciering aanvragen? Of een afspraak maken bij de gemeente? Loop dan eens binnen bij het spreekuur van het Informatiepunt Digitale Overheid op vrijdag. Speciaal opgeleide medewerkers helpen je de juiste informatie te vinden, denken mee of verwijzen je door naar de juiste organisatie.
Spreekuur in de Bibliotheek
Wil je iets regelen via de computer en kun je wel wat hulp gebruiken? Wil je zelf beter leren omgaan met de websites van de overheid? Of ken je iemand die wel wat hulp kan gebruiken? Tijdens het spreekuur: hulp bij websites overheid in de Bibliotheek Waalwijk worden er geen formulieren ingevuld, maar wijzen bibliotheekmedewerkers je wel duidelijk de weg in de digitale wereld. Ook kun je gratis computercursussen volgen. Zodat je voortaan dingen zelf kunt regelen met de overheid via de computer.
Praktische informatie
Datum: elke vrijdag
Tijd: 13.00-17.00 uur
Locatie: de Bibliotheek Waalwijk
Kosten: gratis
Aanmelden: vrije inloop
Je hoeft je niet aan te melden, geen lid te zijn van de Bibliotheek en hulp is gratis.
Informatiepunt Digitale Overheid
In de Bibliotheek Waalwijk kun je ook tijdens service-uren binnenlopen met een vraag over de (digitale) overheid van maandag t/m donderdag van 13.00 tot 18.00 uur, vrijdag 13.00 tot 20.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur.
Meer informatie: www.bibliotheekmb.nl/informatiepunt