Woordenaars in de LocHal

In de week van de Poëzie zijn de Woordenaars terug in de Bibliotheek LocHal. Op donderdag 26 januari dagen dichters en muzikanten elkaar uit in een spannend programma op het snijvlak van spoken word, poëzie en muziek. ‘Woordenaars in de LocHal’ biedt het publiek een staalkaart van wat er speelt op het gebied van de woordkunst in het Nederlands taalgebied, waarbij lokaal talent het podium deelt met ervaren podiumdichters uit Nederland en Vlaanderen.
Met performances van
- Nichon van der Heijden
- Joshua Snijders
- McGregor Spalburg
- Angelika Geronymaki
- George van Loon
- Junior Stadsdichter Gina Goossens
Verder zijn er bijdragen van de Poetry Circle 013 en het Poëzieatelier LocHal.
Praktische informatie
Datum: donderdag 26 januari
Tijd: 19.30 – 21.30 uur
Locatie: KennisMakerij (Bibliotheek LocHal)
Kosten: gratis
Alvast een voorproefje!
Bekijk deze eerdere perfomance van McGregor Spalburg, winnaar van Poetry Slam Rotterdam 2022 en op 26 januari één van de gasten tijdens Woordenaars in de LocHal.
Omdat we in 2021 in lockdown zaten tijdens de Poëzieweek, kwamen de Woordenaars toen met een online editie met live performances vanuit de LocHal (allemaal terug te kijken).
Junior Stadsdichter Gina Goossens is ook te gast tijdens Woordenaars 2023 in de LocHal. In deze video vertelt ze over haar ervaringen als stadsdichter: "Het is een nieuwe wereld die voor je opengaat."